Language selector: Latvian | English |

Kompānijas vēsture un mērķi

 

„Optometrijas Centra” vēsture

LU Optometrijas centrs ir dibināts 1992.gadā. Tas ir lielākais optikas uzņēmums Baltijas valstīs, kurš paralēli savam galvenajam virzienam - briļļu un kontaktlēcu tirdzniecībai, nodarbojas arī ar optisko un oftalmoloģisko instrumentu tirdzniecību un servisa apkalpošanu Baltijas valstīs.

Misija

LU Optometrijas centra misija ir nodrošināt klientus ar kvalitatīviem profesionāliem medicīniskajiem instrumentiem oftalmologiem, optometristiem un optiķiem, kā arī nodrošināt saviem produktiem augsta līmeņa garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu Latvijā, Igaunijā un Lietuvā.

Panākumi

Pateicoties uzņēmuma darbinieku regulārai apmācībai un ciešai sadarbībai ar ražotājfirmām, mēs spējam piedāvāt ātrus vislabākos firmu attīstības un problēmu risinājumus. Sarežģītos gadījumos varam piedāvāt nomas vai maiņas instrumentus. Piedāvājot elastīgas finansēšanas iespējas un optimālus tehnoloģiskos risinājumus, Optometrijas centrs ilglaicīgi sadarbojas ar daudzām vadošajām Baltijas klīnikām, optikas centriem un prakses ārstiem. Izrādot cieņu pret saviem klientiem un pildot savus solījumus, esam daudziem klientiem palīdzējuši gūt panākumus. Mūsu klientu veiksme ir mūsu veiksmes pamatā.